12.11.2004  Подолянин
Троє під одним мостом  

6 листопада здійснено рекордний проліт трьох повітряних куль під мостом «Лань, що біжить». Про рекорд було заявлено ще тиждень тому, але через несприятливі погодні умови повітроплавцям навіть не довелося спробувати.
Минулої суботи теж не було все одразу гладко. Вперше три аеростати, зв'язані стрічкою, піднялися у повітря зранку. Але спроба не вдалась - кулі перелетіли через міст...
Наступний крок до успіху виявився вдалим і о 15.52 вперше в історії повітроплавання кулі «Україна» (Юрій БЕЙДИК), «Гарант-авто» (Олексій ПАРХОМЕНКО), «ТНК» (Владислав КЛИМЕНКО) пройшли під мостом. До речі, висота мосту - 57 м, ширина прорізу - 70 м. Висота аеростата -22 м, а загальна ширина в зчепленні - 44 м.
Взагалі під цим мостом аеростати вже пролітали, але поодинці. Вперше такій політ відбувся в червні 1999 р.
Власне рекорд було встановлено - такого раніше ніхто не робив, - повідомив нам віце-президент Федерації повітроплавання України В’ячеслав ГАРДАШНИК. - Але для фіксування його в Книзі рекордів Гіннеса необхідна присутність комісара. Тепер ми побачили, що рекорд можливий, тому восени наступного року буде здійснено рекордний проліт у присутності комісара Книги рекордів Гіннеса.
Кам'янчани, як і решта глядачів, зможуть побачити на власні очі, що ж відбувалося під мостом, у неділю, 14 листопада, на 5-му каналі в передачі «П'ятий океан».
Також В'ячеслав Гарієвич принагідно подякував за допомогу, гостинність, теплий прийом усім кам'янчанам, а особливо ЗАТ «Кам'янець-Подільський хлібокомбінат».