20.12.2006 "Крила України"
Бліц-опитування  

Під час проведення 2-ого етапу повітроплавання на Кубок Поділля-2О06 я поцікавився враженнями в учасників, безпосередньо у самих пілотів.
Андрій Петренко, (Росія):
Беру участь в змаганнях на подільській землі вперше. Для мене це, перш за все, можливість політати у нових, досі незнаних і невідомих мені містах. Також виконувати нові умови польотів, подивитися на майстерність інших пілотів, чогось у них навчитися, ну і, звичайно, себе показати! Адже подібні змагання для одних пілотів -робота, а, зокрема, для мене - звичайне, однак дороге хобі, від якого отримую велике задоволення та підняття душевного настрою.
Владислав Клименко, (Україна):
На Поділлі я не вперше, беру участь у змаганнях повітроплавців ще з 2000 року. Мені тут подобається, перш за все, місцевість, цікаві особливості виконання польотів, неперевершений своєю природою та погодою великий каньон. Через нього усі бажаючі у пошуках справжнього адреналіну літають (я в їхньому числі) і не всім вдається пролетіти!
Подібні турніри - це, насамперед, удосконалення своєї майстерності, відшліфування професіоналізму, який спортсмени здобувають не тільки на чемпіонатах світу та Європи, але й на менших. Тому мені хочеться приїздити в це маленьке містечко і просто літати та відпочивати!
Ягоджик Збігнєв, (Польща):
Мене вже протягом двох років намагалися вмовити приїхати до цього міста, аби взяти участь в різного роду змаганнях та політати. Я зважився, набрався сміливості, приїхав та побачив, що тут j дійсно чудові місця для польотів!
Звичайно, як і всі учасники, сподіваюсь на польську фортуну і надіюсь привезти до рідного міста Лєжно не тільки гарні враження та здобуту тут майстерність, але й нагороди!

Сторінку підготував Назар Волошин