18.12.2006 "Крила України"
У небі над Кам’янцем – „Повітряне братерство”  

Як ми вже повідомляли, протягом минулого тижня в місті Кам'янець-Подільський проходив другий етап десятого Міжнародного фестивалю повітроплавання на теплових аеростатах "Повітряне братерство-2006".
Турнір завершився. Для одних учасників він закінчився вдало, для інших - не досить.

Наприклад, пілот із Росії, Сергій Гришин, приїхав на цей фестиваль, щоб просто політати і підкорити міст під назвою "Лань, що біжить". У перший же день йому це вдалося зробити. Зі всіх екіпажів, які брали участь, тільки він один виявив бажання пролетіти під мостом.

У неділю на площі біля Ратуші в урочистій обстановці відбулося нагородження учасників змагань. Першими на сцену запросили повітроплавців, які не змогли піднятися у турнірній таблиці вище третього місця, Юрія Перькова, Андрія Петренка, Дениса Володіна, Владислава Клименка та інших. Але вже згодом під шалений шквал оплесків глядачів вийшли переможці.
Третє місце у напруженій боротьбі виборов Дмитро Єгорушков, у якого - 5522 очка. Друге місце посів пілот Валентин Тисельський, який набрав за вісім завдань 5867 очок. А найкраще за всіх повітроплавців впорався із завданнями та набрав найбільшу кількість очок - 5949 - заслужений повітроплавець України і неодноразовий переможець різних змагань пілот Юрій Бейдик. Йому дістався головний трофей турніру - Кубок Поділля.
Усі переможці також отримали подарунок від інформаційного партнера змагань - підписку на газету "Крила України". Фестиваль закінчився і повітроплавці роз'їхалися по своїх домівках, та не на довго. Адже, як зазначив віце-президент ФПУ В'ячеслав Гардашник, відкриваючи змагання, цього року місто стане "столицею повітроплавання в Україні", і декілька наступних турнірів проводитимуться саме тут. Але вже наступного разу місцева команда виставить свій екіпаж і братиме активну участь у змаганнях. Незабаром розпочнуться чергові змагання і знову літатимуть кулі над Смотричем, і знову в небі над містом триватимуть спортивні баталії.

Назар Волошин, "Крила України"